אירועים במתחם

ערבי צוות, אירועי חברה,

ימי הולדת ועוד

יום כיף לחברות וארגונים – משחקי מציאות מדומה

ימי כיף ואירועי חברה קטנים וגדולים. בנינו עבורכם פעילות שתשאיר אתכם עם פה פעור. במסגרת האירוע הצוות המקצועי שלנו יעביר לכם שעתיים של כיף, שיתוף פעולה, גיבוש עבודת צוות ומשחקים חופשיים מתוך הקטלוג הרחב שלנו. את הפעילות אנו עוטפים בתחרות מאתגרת בין הקבוצות שבסופה נחלק פרסים שווים.   אופציונאלי - חבילות אוכל ושתייה במתחם. 

אם אתם מחפשים רעיון ליום כיף מקורי וחוויתי לעובדים שלכם, הגעתם למקום הנכון!

וירוס גיימס מציעה לחברות קטנות וגדולות יום כיף שהעובדים לא ישכחו. במהלך היום (או ערב) העובדים יתנסו בחווית מציאות מדומה הכוללת עשרות משחקים לבחירה שאף אחד לא יכול להישאר אדיש אליהם.

אצלנו העובדים שלכם יקבלו יום כיף עמוס בחיוכים וצחוק מתגלגל. תודות למגוון הענק של אפשרויות המשחק (עשרות משחקים!) כל אחד יכול למצוא את המשחק שיעלה לו חיוך ענק על הפנים - גברים, נשים, צעירים ומבוגרים.

חברתנו בעלת ניסיון רב בהתאמת יום הכיף המושלם לעובדים שלכם. פשוט תשאלו את Amdocs, Facebook, ו-Payoneer מה העובדים שלהם חשבו על הפעילות שהתאמנו עבורם.

אנו מציעים לחברות אפשרות לשלב ארוחת בוקר, כיבוד, ואפילו בירות לאווירה קלילה ומשוחררת יותר. יש אפשרות להגיע אלינו למתחם בקבוצות של עד 30 עובדים (בכל רגע נתון), או במידה ומדובר בקבוצות גדולות יותר אנו יכולים להגיע עד אליכם ולפתוח מתחם מציאות מדומה אצלכם במשרד (כן כן, אתם שומעים נכון!). בצורה הזאת יום כיף יכול להפוך גם לשבוע של כיף שבו העובדים שלכם יוכלו לקום מהכיסא במשרד ולהגיע לשחק בכל רגע נתון, כדי לצאת קצת משגרת המשרד ולהשתחרר בחוויה מהנה במיוחד.

המתחם שלנו יושב ברחוב אלנבי בתל אביב, בקרבת הים. כך שניתן לשלב פעילויות משלימות נוספות וכך ליצור את יום הכיף המושלם לעובדים שלכם. וכמובן שיש לנו גם הסדרי חניה נוחים.

אנו מבטיחים לכם מחירים נוחים וחסרי תחרות, ושירות מקצועי ואדיב שיסייע לעובדים שלכם להפיק את המירב וליהנות מכל רגע.

צוות המדריכים שלנו יעבוד בצמוד עם העובדים וילווה אותם בכל צעד. אנו לא מגבילים בכמות משחקים וכל אחד יכול למצוא בדיוק את מה שגורם לו לצחוק ולשחרור. אנו מבטיחים לכם שהעובדים שלכם יודו לכם (הרבה יותר מעוד חדר בריחה 😊).

 

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים. אנו מבטיחים להתאים לכם את החוויה המושלמת ליום כיף המשתלם ביותר לחברה שלכם.