קטלוג משחקים מבחר ענק של משחקים במציאות מדומה

RoboSports VR
RoboSports הוא אוסף עצום של משחקי ספורט מרובי משתתפים ברשת! המשחק הראשון שלנו, "Crazy Dodgeball", עוסק בהתקפה של היריב שלך בכדור אנרגיה כדי לקלוע נקודות. להתחמק מזריקות של היריב שלך או ללכת על המלכוד ולהנחית התקפה מתפרצת הרסנית! שחק בזירה שלא הייתה כמותה!
Overkill VR
Overkill VR הוא משחק יריות VR מבוסס על מכניקת מערכות כיסוי, עם טונות של רובים שונים הניתנים להתאמה אישית ויותר משלושים רמות מלאות בכיף קטלני. ההתנגדות מחכה לכם, הובילו את המהפכה!
Fantastic Contraption
משחק בניין סוריאליסטי עבור VR. צור אמצעי מניעה בגודל טבעי ככל שתוכלו להגיע, ואז שלחו אותם מתפתלים, מתנפלים ומתרוממים כדי לפתור חידות בצד השני של אי צף. אין פתרונות נכונים או לא נכונים, אז הביאו את היצירתיות שלכם.
Hangry Bunnies From Mars
פרצוף מול עדר פולש של רוצחים קטנים וחמודים עם מקרה רציני של גושי האנושות! הצטרפו לחוליה המוות של קריטרר והזרקו את עצמכם לשיניים בעזרת נשק אפי טרנספורמציה שיעזרו לכם להילחם כדי להרחיק את ניו לוס אנג'לס מתפריט הארוחות!
Fancy Skiing VR
מבנה המשחק מבוסס על סקי אמיתי שמשחקים משתמשים בידיות בדיוק כמו מוטות סקי כדי להשיג כוח ולהשתנות שמאלה או ימינה כדי לשלוט על הכיוון, מה שמביא לשחקנים טבילה חזקה.
Escape First
חדר בריחה רב משתתפים
Chocolate
חוויית וידיאו ריאקטיבית ליניארית VR של 3-4 דקות לשיר של Giraffage שמציב אותך כרובוט בעולם חתול-מרכזי של כרום צבעוני בו הידיים שלך מתקשרות עם הסביבה שלך והכל נע באופן דינמי ומשתנה למוזיקה
The Dream Collector
גלה מה קורה לחלומות הנטושים שלנו בסרט "אספן החלומות", סרט VR שעוקב אחר סיפורם של זקן וכלבו, שאוספים חלומות שבורים ומנסים לתקן אותם
Blocks
בואו להשתמש בחווית המציאות המדומה על מנת לבנות אובייקטים בתלת מימד בעזרת 6 כלים פשוטים. תוכלו לבנות להרוס ולהשתולל עם היצירות.
Epic Roller Coasters
עלו לחוויה המטורפת של רכבת ההרים במציאות המדומה , זה הזמן להתגבר על הפחדים ולהצטרף לנסיעה.
Youtube VR
YouTube VR מדמה מחדש את YouTube כעולם תלת מימד שתוכלו לחקור. התנסו בכל ערוץ, וידיאו ויוצר במציאות מדומה. שחה לצד כרישים לבנים נהדרים, חקור את כל שבע היבשות עם מדריך טיולים אישי משלך, קבל מושבים בשורה הראשונה בהופעות האהובות עליך ועוד.
VR Crane Master
התייחס לאדון מנוף אמיתי ושם מכולות במקום המתאים. זכור שהזמן עובר וככל שאתה מכניס יותר מכולות, אתה מקבל יותר נקודות.
Volotic
Voloticהוא רצף ניסיוני לא לינארי של האמן סקוט גרנר. מה זה בכלל אומר? פירושו דרך מהנה ליצור שירים לכולם, ללא שום חוויה מוזיקלית. ב Volotic, אתה מלחין שיר על ידי סידור מבחר של "מגדלים" ברשת.
Taphouse VR
ב- Taphouse VR, אתה הברמן! תפעיל בית תפוח משלך, תן לגמדים שיכורים את מילוי הבירה הטעימה שלהם או טפטפו את החבורה על ידי ערבוב קוקטיילים טעימים! כל מה שמסביב לדלפק שלך הוא להתעסק - כולל הלקוחות המשלמים שלך.
Skyfront VR
משחק של ירי בגוף ראשון שנבנה במיוחד עבור מציאות מדומה, אחד המשחקים היותר מושקעים ונחשקים בעולם.
Legendary Hunter VR
Legendary Hunter VR הוא משחק ציד ברווזים VR בהשראת המשחק הישן הקלאסי NES Duck Hunt. לצוד את הברווז במהלך היום תוך כדי שרוד התקפות עורבים אכזריות. ולשרוד את הזאבים והתנינים בלילה. תיהנו ממחזורי היום / לילה עם מזג אוויר דינמי וצליל היקפי האטמוספרי.
Nightstar Alliance
פיתול מודרני על יורי ארקייד שהוגשמו ב- VR. לירות. להרוס. לצייד. חזור. פיקוד על מגייס קרב חמוש בכבדות כשאתה מזייף צי המסוגל לעצור את האויב A.I. זה הביא את המין האנושי. רק עם ברית זו תוכלו לקוות להחזיר את האנושות מהסבך
Top Secret
האם רצית אי פעם להיות בעל כוחות נפשיים כמו טלקינזיס? עכשיו אתה יכול!
Quar  Battle for Gate 18
Quar: Battle for Gate 18 הוא משחק VR אסטרטגי מבוסס פניות שנקבע בעולמו הגחמני של Alwyd. הקוואר הם אוכלי נמלים חייזרים חמודים. אל תטעה חמודה בעדינות. הם משתמשים בטכנולוגיית רמת ה- WW1 שלהם בכדי לנהל מלחמה על פני עולמם.
Rampage VR
משחק המציאות המדומה הרשמי של הסרט RAMPAGE בכיכובו של דוויין ג'ונסון !
כשגדול פוגש גדול יותר .... ליצור מוטציות מפלצות באמצעות טכנולוגיית CRISPR במעבדה של אנרג'ין, לפזר ולהשמיד הרס ברחבי העולם... הפכו לג'ורג, ראלף וליזי בזמן שאתם רצים, מטפסים, זורקים ומנפצים את דרככם ברחבי שיקגו ופריז . השלימו אתגרים וצברו נקודות ע"י הריסה של הסביבה שלכם.
Sparc
ספורט פיזי ייחודי אפשרי רק במציאות מדומה, בו השחקנים מאתגרים זה את זה במשחקי VR
Home- VR Spacewalk
הבית מעמיד אותך במרכז הסיפור, לוקח אותך למסע רגשי ואישי תוך כדי העברת רגעים יפים, מעצרי לב וזכורים.
Temple Raid
Temple Raid VR הוא משחק חקר קלאסי שפותח במיוחד עבור VR. קריאתו של אפוטרופוס נצחי מושכת אתכם למקדש עתיק, בו תוכלו לגלות אוצר גדול שלא הופרד במשך 10,000 שנה!
VRZ Torment
להיות שקוע באי המסווה של מתים וגוססים. פתר תעלומות כדי לברוח תוך כדי ניסיון לשרוד. המתים עולים, סקיני זומבים מחווים את הארץ, וסופכם מתקרב במהירות! התחמשו בעצמכם, חשפו את מה שאתם צריכים כדי לשרוד, ותמלטו מהבלתי נמנע.
Show More

שעות פתיחה

א׳ – ה׳: 11:00– 23:00
שישי–שבת: 11:00–23:00
הזמנת משחק בתיאום מראש

יצירת קשר

אלנבי 14, תל אביב יפו

טלפון: 03-7318882

ווטסאפ: 054-305-8882

אימייל: info@virusgames.co.il

© Virus Games 

מציאות מדומה כל הזכויות שמורות

Feel free to call, we speak Hebrew, English, and Russian.

soon-873316_1280.png